GÜNCEL

İngiliz elçiden Kılıçdaroğlu'na: Yürüyüşünüz ses getirdi

Tarih
14 Ağustos 2017
İzlenme
Kişi
İngiltere Büyükelçisi Moore geçen hafta CHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti. 

ADALET YÜRÜYÜŞÜ NEDENİYLE TEBRİK ETTİ

İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore geçen hafta ziyaret ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Adalet Yürüyüşü’ndeki fiziki performansı nedeniyle tebrik etti, yürüyüşün çok ses getirdiğini, yurt dışında da ilgiyle izlendiğini söyledi.

KILIÇDAROĞLU AK PARTİ'NİN DIŞ POLİTİKASINI ELEŞTİRDİ

Kılıçdaroğlu da Ak Parti hükümetinin dış politikasına yönelik olarak, “Özellikle Avrupa ülkeleri ile girilen söz düellosunun kimseye faydası yok. Türkiye’nin AB üyelik perspektifinden uzaklaşmaması gerekiyor” uyarısında bulundu.

İngiliz elçiden Kılıçdaroğlu'na: Yürüyüşünüz ses getirdi
(CHP Genel Merkezi'nde, misafir kabul edilen salonda Kılıçdaroğlu'nun ve misafirlerin oturduğu koltuklarda bir dengesizlik söz konusu. Kılıçdaroğlu ne zaman birini ağırlasa, oturma şeklinde hep 'hesap veren kişi' konumuna düşüyor çünkü misafir koltuğu vücudu yayan bir yapıya sahip ve Kılıçdaroğlu'nun misafirleri her zaman yayılarak oturmak zorunda kalıyor. Bu da kötü bir görüntüye neden oluyor)

BREXİT SÜRECİ VE ADALET KURULTAYINI KONUŞTULAR

Ziyaret geçtiğimiz çarşamba günü CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşti ve yaklaşık 45 dakika sürdü. Görüşmeye Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz da eşlik etti. Milliyet’ten Meriç Tafolar'ın aldığı bilgilere göre görüşmede, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki süreç, İngiltere’nin Brexit süreci, Türkiye-AB ilişkileri ve Adalet Yürüyüşü ile Adalet Kurultayı gündeme geldi.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • hursit dilaver

    14 Ağustos 2017 16:14
    0 0
    konuştuğu yani ABye şıkayet ettiği adam zaten ABden çıkmış. akıl mı bu. değil ama karşindaki adam DEVLET-İ FEHİMANE SEFİRİ..daha fazla ünvanı da var ama, şimdi hırtlarla hırlaşmıyalım. anlarsınız.gün gelir, belki bizden sonraki nesil. ulan bunlar ne dangalakmış demezler inşallah.biz kızıl sultan dediğimizi sultanın büyüklüğünü 100 yıl sonra anlıyoruz.ve ittihatçıların tam dangalaklığını.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

;